BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të mërkurën, 21.02.2024

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku pritet lokalisht të ketë edhe reshje të pakta shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 5-23 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 13°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!